Konkurs o św. Maksymilianie

Konkurs o św. Maksymilianie Piątek, 19 listopada 2021 Szkoła Podstawowa w Harmężach i Centrum św. Maksymiliana Kolbe w Harmężach zapraszają uczniów szkół podstawowych powiatu oświęcimskiego do udziału w Konkursie o św. Maksymilianie.

Odwołane uroczystości w Harmężach

Odwołane uroczystości w Harmężach Środa, 25 marca 2020 Uroczystości związane z 79. rocznicą wysiedlenia Harmęż nie odbędą się. 27 marca zostanie odprawiona msza święta, która będzie transmitowana przez internet.

Uroczystości w Harmężach – zaproszenie

Uroczystości w Harmężach – zaproszenie Czwartek, 8 listopada 2018 Franciszkanie zapraszają na obchody 100. rocznicy odzyskania Niepodległości w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach. Spotkanie modlitewno-formacyjne rozpocznie konferencja nt. „Wpływ o. Maksymiliana na wolność Ojczyzny i sumień” w kościele pw. Matki Bożej Niepokalanej w Harmężach 10 listopada 2018 r. o godz. 10:00.

Zaproszenie na Piknik Rodzinny w Harmężach

Zaproszenie na Piknik Rodzinny w Harmężach Czwartek, 8 czerwca 2017 Franciszkanie pracujący w Harmężach od ponad 25 lat serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2017 r. w ogrodzie klasztornym przy Franciszkańskiej 12.

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim Poniedziałek, 5 czerwca 2017 Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu terenu położonego w sołectwie Harmęże oraz fragmentu terenu położonego w sołectwie Pławy.

Piknik Rodzinny w Harmężach

Piknik Rodzinny w Harmężach Poniedziałek, 22 maja 2017 Dyrektor, nauczyciele i Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach zapraszają na Piknik Rodzinny organizowany przy OSP w dniu 27 maja (sobota) w godzinach 15:00 – 18:00 oraz na zabawę taneczną, która rozpocznie się o godz. 18:00. W programie zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy!

Muzyka serca i rozumu – zaproszenie

Muzyka serca i rozumu – zaproszenie Czwartek, 23 marca 2017 25 marca 2017 r. w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w kościele Franciszkanów w Harmężach o godz. 20:00 odbędzie się okolicznościowy koncert w ramach trwających XVI Dni kolbiańskich.

Harmęże dla Peru

Harmęże dla Peru Poniedziałek, 12 września 2016 Kuchnia i stołówka – to pragnienie najuboższych rodzin z peruwiańskiego Pariacoto w Peru. Franciszkańscy misjonarze za wszelką cenę próbują sprostać temu wezwaniu! Dlatego uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach włączyli się w akcję „Makulatura, nakrętki i butelki” dla dzieci z najuboższych rodzin peruwiańskiego Pariacoto.

Harmęże - Zebranie Wiejskie

Harmęże - Zebranie Wiejskie Wtorek, 24 lutego 2015

Zaproszenie na zebranie wiejskie ...

Harmęże - Zebranie Wiejskie Wyborcze

Harmęże - Zebranie Wiejskie Wyborcze Wtorek, 13 stycznia 2015

Zaproszenie na zebranie wiejskie wyborcze ...