Wtorek, 2 stycznia 2018

Powiatowy Konkurs Plastyczny i Literacki o św. Maksymilianie

Wśród wielu prac, które wpłynęły do szkoły w Harmężach, komisja powołana przez dyrektora placówki Bartłomieja Karolusa wybrała najlepsze prace plastyczne
i literackie.

W tym roku bardzo trudno było wyłonić najlepsze prace zarówno plastyczne jak i literackie. Poziom z roku na rok jest coraz wyższy bo też jest o co walczyć – mówi członek komisji konkursowej.

Uroczyste wręczenie nagród przez dyrektora szkoły i władz gminnych odbędzie się 10 stycznia 2018 roku o godzinie 10.00 w Domu Ludowym w Harmężach .

Konkurs Plastyczny i Literacki o św. Maksymilianie został zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Harmężach już po raz czwarty. Zaczynaliśmy od poziomu gminnego, a w tym roku po raz pierwszy zorganizowany na szczeblu powiatowym. W tym roku oprócz szkół powiatu oświęcimskiego dołączyły także zaprzyjaźnione szkoły z Niemiec.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach, mgr Bartłomiej Karolus cieszy się, iż tak wiele osób wzięło udział w tym konkursie. Szczególnie gratuluje wszystkim, którzy zdobyli cenne nagrody i wyróżnienia. Pozostałym uczniom życzy powodzenia w kolejnych organizowanych przez naszą placówkę konkursach.

Poniżej można znaleźć wyniki konkursu:

o. Arkadiusz Bąk OFMConv