Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Ręcznej

W dniach 17 (dziewczęta) oraz 22 kwietnia (chłopcy), w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Ręcznej.

Celem turnieju było wyłonienie najlepszych drużyn, które będą reprezentować Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych.

Poziom gry wszystkich drużyn, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców był bardzo wyrównany i nikt nie odpuszczał podczas żadnego meczu, walcząc o jak najlepszy wynik.

W kategorii dziewcząt, pierwsze miejsce zdobyły reprezentantki Szkoły Podstawowej z Rajska. Drugie miejsce wywalczyły uczennice z Grojca, a na III miejscu znalazły się zawodniczki z Babic.

W kategorii chłopców, mistrzem Gminy Oświęcim została drużyna szczypiornistów z Brzezinki. II miejsce zajęli zawodnicy z Zaborza, a na III miejscu uplasowali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej z Babic

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów wspaniałej postawy!